Pompy ciepła

Biaterm PHU oferuje usługi związane z dostawą, instalacją oraz serwisem pomp ciepła. Nasi pracowni posiadają bogate doświadczenie związane z pracą przy tego typu urządzeniach.
Jesteśmy Autoryzowanym Parterem Serwisowym (APS) firm LG oraz Rotenso.

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła zapewnią komfortową temperaturę wewnątrz budynku bez względu na zewnętrzne warunki pogodowe. Wraz ze sprzedażą urządzeń grzewczych zajmujemy się także ich montażem i ewentualnym serwisowaniem. Choć sprzęty te są – po kalibracji odpowiednich parametrów – całkowicie bezobsługowe i długowieczne (nawet do 25 lat działania), to dokonujemy również przeglądów i napraw wadliwych egzemplarzy.

Sprzedawane przez nas instalacje pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się kompaktową budową i stylowym wyglądem. Dzięki zmieszczeniu wszystkich elementów w jednej osłonie oszczędza się miejsce, a samą pompę bez problemu dopasuje się pod typowy wystrój łazienki czy kuchni. Inteligentny system sterowania (także przez Internet) pozwoli dokładnie zarządzać parametrami grzania – temperaturą wody, powietrza, zużyciem energii – oraz umożliwi automatyzację działania tak, aby koszty eksploatacji były jak najniższe.