Klimatyzacja Białystok - montaż, naprawa, serwis

PHU oferuje swoje usługi w zakresie projektowania, dostawy, montażu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Nasze usługi należą do najbardziej profesjonalnych na rynku w Białymstoku i okolicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Proponujemy bardzo korzystne ceny.

Klimatyzacja do domu – serwis, naprawa, przegląd, montaż

Wykonujemy zarówno klimatyzację pojedynczych pomieszczeń, jak i systemy obsługujące większe obiekty (budynki biurowe, usługowe, mieszkalne itp.). Gwarantujemy pomoc w zakresie rozwiązywania nietypowych problemów technicznych. Podejmujemy się realizacji obiektów „pod klucz” – klimatyzacja jest przez nas projektowana, a następnie montowana. Zapewniamy także opiekę eksploatacyjną nad urządzeniami i systemami. Dbamy, aby klimatyzacja służyła naszym klientom jak najdłużej i jak najefektywniej.

Od roku 2002 firma Biaterm PHU jest autoryzowaną stacją serwisową LG na terenie woj. podlaskiego, ze szczególnym wskazaniem na Białystok, gdzie mieści się siedziba firmy. Posiadamy również autoryzacje instalatorskie/serwisowe innych dowolnych wiodących producentów systemów klimatyzacji. Dzięki takiej współpracy nasi klienci mogą liczyć na kompleksowość usługi i montaż systemów klimatyzacji dostosowanych do konkretnych potrzeb. Nasz serwis obejmuje między innymi odgrzybianie klimatyzacji – cena jest konkurencyjna wobec innych firm obecnych na rynku. Fachowe odgrzybianie klimatyzacji może podnieść komfort przebywania w pomieszczeniu – dlatego warto przeprowadzać ten zabieg regularnie. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług, jak i terminowość realizacji, sprawiają, że warto nam zaufać.

Wysoki poziom naszych usług jest gwarantowany przez posiadanie licencji na montaż i konserwację klimatyzatorów renomowanych producentów. Zaufanie potentatów z branży to gwarancja, że nasz serwis klimatyzacji spełnia wysokie standardy. Dzięki temu możecie państwo korzystać ze swoich urządzeń bez obaw o przerwy w ich działaniu podczas fali upałów.

Klimatyzacja Białystok

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa obejmuje również regularny przegląd i serwis klimatyzacji. Zminimalizowanie ryzyka usterki zapewni całościowe sprawdzenie m.in. filtrów, ciśnienia, szczelności rur chłodniczych oraz systemu odprowadzania skroplin. W razie potrzeby przeprowadzana jest naprawa – nasi fachowcy wymienią uszkodzone podzespoły oraz uzupełnią czynnik chłodniczy. Klimatyzacja do domu lub biura, której stan techniczny jest systematycznie kontrolowany, cechuje się dłuższą żywotnością.

Bardzo wydajnymi systemami klimatyzacji są urządzenia typu split. Składają się one z dwóch jednostek: parownika montowanego wewnątrz pomieszczenia oraz zewnętrznego skraplacza. Połączone przewodami transportującymi freon, tworzą razem układ chłodniczy, który może działać nawet cały rok. W lecie jednostka wewnętrzna pompuje ciepłe powietrze na zewnątrz, w zimie role te można odwrócić: jednostka zewnętrzna staje się pochłaniaczem powietrza, które ogrzewa i przekazuje do wewnątrz budynku. Dzięki temu klimatyzacja do domu może stać się alternatywnym źródłem ogrzewania.

Dla przedsiębiorców szczególnie polecane są klimatyzatory multisplit, gdzie do jednej jednostki zewnętrznej może być podłączonych kilka wewnętrznych – umożliwia to tańsze i bardziej efektywne ogrzewanie wielu pomieszczeń naraz, np. biur. Z kolei dla osób wrażliwych na głośną pracę klimatyzacji przeznaczone są urządzenia typu inwerter, charakteryzujące się zmienną prędkością wentylatora i skraplacza, dopasowującą się do właściwej temperatury. Oprócz cichszej pracy oznacza to również mniej zużytej energii. Zaawansowane technologie oznaczają większy komfort i wydajność, a dostępne od ręki przegląd lub naprawa klimatyzacji to gwarancja nieprzerwanego działania instalacji podczas gorących dni.

Wykonujemy, serwisujemy instalacje wody lodowej.

Wykonujemy, serwisujemy instalację klimatyzacji precyzyjnej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług montażu klimatyzacji.

SKONTAKTUJ SIĘ

 
serwis, naprawa, przegląd i montaż klimatyzacji Białystok - BIATERM

Zadzwoń lub napisz

Klimatyzacja do domu Białystok