O nas

Klimatyzacja i chłodnictwo: od montażu po serwis

Firma Biaterm PHU z Białegostoku działa w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy systemy klimatyzacji i chłodnictwa oraz kompleksowe usługi ich serwisu, montażu oraz nadzoru.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje. Zajmujemy się montażem instalacji klimatyzacyjnych tak w pojedynczych pomieszczeniach, jak i w kilku – w układzie centralnym. Oferujemy także naprawę urządzeń chłodniczych różnego typu oraz serwis klimatyzacji.

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór produktów – zajmujemy się sprzedażą urządzeń chłodniczych i klimatyzacji wszystkich dostępnych w naszym kraju marek. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają uzyskane przez firmę Biaterm certyfikaty związane z obsługą urządzeń klimatyzacyjnych, a także ustawą o ochronie warstwy ozonowej. Także proponowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz niezbędne atesty higieniczne. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma prowadzi również autoryzowany serwis urządzeń LG oraz IGLOO. Serwisujemy także urządzenia klimatyzacji i chłodnictwa innych producentów. Działamy na terenie całego województwa podlaskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Posiadamy certyfikat przedsiębiorcy oraz certyfikaty personalne na F-Gazy.

Wykonujemy kontrolę szczelności zgodnie z obowiązującymi przepisami.